Wspólna wycieczka

W dniu: gru 4, 2020 napisane przez

Wspólna wycieczka

Koniec roku kalendarzowego to okres w każdym przedsiębiorstwie zatrudniającym ludzi, w którym organizuje się dla pracowników jakieś korzyści socjalne.

Prawo pracy w naszym kraju przewiduje możliwość udzielania tak zwanych bonów świątecznych, od których należy odprowadzić podatek. Jeszcze lepiej mają przedsiębiorstwa państwowe i tego rodzaju instytucje, ponieważ wypłacają one trzynastki, czyli jedną dodatkową pensję.

Menedżerowie uważają coraz częściej, że pracownik nie tylko na dodatkowe pieniądze liczy, ale można go nagrodzić również w inny sposób.

Są to wyjazdy dla firm

Pracownikom taka idea, która pojawiła się kilka lat temu bardzo odpowiada. Każdy z nich oczekuje przez długi czas na wyjazdy dla firm, bo jest to doskonała okazja do zapoznania się również na stopie prywatnej. Często po takiej imprezie krążą potem pozytywne opowieści przez następnych kilka miesięcy.

To tylko wskazuje na to, że ze strony zarządzających przedsiębiorcami wyjazdy dla firm to bardzo dobra metoda przywiązywania pracownika dla siebie. Dostaje on rodzaj dodatkowego krótkiego urlopowego wyjazdu. Dzięki temu będzie potem zmotywowany w większym stopniu do pracy.

Zacznie też swoją firmę traktować nie tylko jako miejsce do zarabiania pieniędzy, ale też jako drugi dom, czy część swojego życia.

Wyjazdy dla firm są przez pracowników traktowane bardzo pozytywnie i liczą oni na to, że będą organizowane jeszcze częściej, niż do tej pory. Traktują bowiem oni je jako dodatkową rozrywkę i jest to wręcz rodzaj realizowania swojego hobby i zainteresowań.

Odpisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *