Centrum Osteopatii i Rehabilitacjil

Magdalena Brunagel

500-046-474

Rekomendacje

Z pomocy, rehabilitacji u p. Magdy korzystam od ładnych paru lat i zapewne nieraz będę potrzebowała Jej pomocy. A naprawdę POMAGA! Mam problemy mówiąc ogólnie z górną częścią kręgosłupa i za każdym razem, kiedy go nadwyrężę (na własną prośbę) p.Magda pięknie mnie „ustawia” i dolegliwości mijają. Z Jej „cudownych rąk” korzystał mój syn, mąż, przyjaciele, znajomi. Z całą odpowiedzialnością polecam p.Magdę, Jej wiedzę, uczciwe podejście do pacjenta wszystkim potrzebującym. Jestem przekonana, że będziecie do niej wracać. FACHOWIEC!
Marta Pawłowicz

Z usług Pani Magdy korzystamy z mężem od lat. Zawsze nas ratuje gdy kręgosłup, ręka czy noga odmówią posłuszeństwa. Rzeczowa, fachowa, życzliwa i zawsze pogodna usprawnia ciało a wizyta u Niej zawsze poprawia nastrój. Polecamy gorąco korzystanie z Jej usług.
Dorota i Piotr Siudy

Gorąco polecam usługi rehabilitacyjne Pani Magdy. Spotkałam się z bardzo profesjonalnym i miłym podejściem do pacjenta i dużą wiedzą z zakresu metod rehabilitacji. A najważniejsze, że zabiegi były skuteczne i naprawdę przyniosły ulgę. Szczerze zachęcam do skorzystania z zabiegów, a szczególnie z masaży, byłam z nich bardzo zadowolona. GORĄCO POLECAM!!!
Zadowolona pacjentka Beata :)

Pani Magdo,
Bardzo dziękuję za skuteczną terapię mojego kręgosłupa, jestem pełna podziwu dla wiedzy i umiejętności Pani w tym zakresie. Dziękuję również za okazaną troskę, serdeczność i dyspozycyjność. Wszyscy, którym Panią poleciłam byli równie zadowoleni.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę wszelkiego dobra.
Małgorzata Bryła

Znam Panią Magdę od dłuższego czasu i chodziłam do niej ze swoimi problemami. Jak również moja mama korzystała z jej pomocy. Za każdym razem bardzo nam pomogła i jesteśmy zadowolone z wykonanych przez Panią Magdę zabiegów. Jest bardzo kompetentna, cierpliwa i zawsze pomocna, a przy tym szalenie sympatyczna i wrażliwa na problemy i dolegliwości, z którymi się do niej przychodzi. Bez problemu możemy polecić oddanie się w jej delikatne a jednocześnie tak sprawnie wykonujące masaż dłonie. Obie z mamą jesteśmy wdzięczne za pomoc i życzymy dalszych sukcesów.
Joanna wdzięczna pacjentka

Bardzo dziękuje Ci Magda za super fachową opiekę, która pozwoliła mi wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Dziękuję za życzliwość i wielki optymizm pomagający wrócić do zdrowia.
Serdecznie pozdrawiam!
Teresa Rusinowska

Pani Magda Brunagel jest kompetentnym i skutecznym rehabilitantem – z życzliwością i niezwykle wnikliwie analizuje stany chorobowe pacjenta, nie feruje wyroków, ale zachęca do dyscypliny i samokontroli; buduje wzajemne zaufanie przez opis przyczyn dolegliwości i uświadamia zależności psycho/fizyczne; Od kilku lat korzystam z powodzeniem z jej pomocy, więc z pełnym przekonaniem polecam ten kontakt wszystkim.
Agata P.

Od kilku lat mam dolegliwości bólowe kręgosłupa lędźwiowego i prawego barku.Po zabiegach wykonanych przez Panią Magdę ból barku całkowicie ustąpił i nie wrócił,a kręgosłup lędźwiowy boli sporadycznie.Dzięki ćwiczeniom,które pokazała Pani Magda mogę sama radzić sobie z nadchodzącym bólem.Pani Magda ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie (piszę to nie tylko jako pacjentka ,ale też jako lekarz),trafnie dobiera zabiegi i ćwiczenia,dokładnie potrafi znaleźć miejsce,które generuje ból i skutecznie je wyrehabilitować. Z rehabilitacji korzystała też moja mama, która nigdzie wcześniej nie spotkała się z takim profesjonalizmem (była kilkakrotnie w sanatorium oraz w różnych poradniach rehabilitacyjnych).Pani Magda dzięki zabiegom znacznie zwiększyła sprawność ruchową mamy oraz potrafiła skutecznie zmobilizować ją do codziennych ćwiczeń.
Na pewno obie będziemy wracać do Pani Magdy,zawsze kiedy pojawi się
ból.
Swoim pacjentom też polecam zabiegi u Pani Magdy.
Gorąco polecam
Magda Laszczyk

Przez ponad rok Pani Magda prowadziła ze mną zajęcia fizjoterapii indywidualnej wyprowadzając mnie ze skoliozy w okresie intensywnego wzrostu. Jest bardzo profesjonalnym i wymagającym fizjoterapeutą, rewelacyjnie mobilizuje do ćwiczeń i z cierpliwością tłumaczy jak je wykonywać. Precyzyjna i dokładna, jest równocześnie świetną rehabilitantką jak i sympatyczną osobą. Zajęcia z Panią Magdą to nie jest nudna gimnastyka , tylko miło i intensywnie spędzony czas z fajnym i ciepłym człowiekiem.
Magda lat 17

Pani Magda Brunagel od wielu lat wspomaga mnie regularnie masażami, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Jest na każde wezwanie i nigdy nie bagatelizuje jakichkolwiek moich dolegliwości i objawów bólowych. Świetnie rozpoznaje źródło problemu i potrafi sobie doskonale z nim poradzić, zna dobrze mój kręgosłup i swoimi ciepłymi dłońmi z precyzją i cierpliwością usuwa wszelkie dolegliwości. Pod jej palcami moje plecy znowu zaczynają funkcjonować bez zarzutu, a ja mogę wrócić do codziennych obowiązków pełna wigoru i chęci do życia.
Katarzyna Zawieracz.